Logo Kullanıcıları İçin Özel Geliştirildi!

Sanal Mağaza Entegrasyonu, Logo kullanıcılarının en konforlu şekilde e-ticaret siteleri ve pazaryerleri ile hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde entegre olmasını sağlamaktır. Her işletmenin ihtiyacı olan Sanal Mağaza Entegrasyonu, tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret siteniz ile de entegre olabilir. 


Muhasebe Entegrasyonu Özellikleri

 

Stok miktarlarını ambar kriterlerine göre çekebilirsiniz. Dilerseniz her mağazanıza Logo'da ayrı ambar tanımlayabilirsiniz.
Fiyat parametrelerinin tamamına göre çalışır. Özel kod, grup kodu, tarih kriterleri, koşul, açıklama gibi alanlarla entegredir.
Malzeme kartlarındaki tüm alanlara göre mağaza tanımı yapabilirsiniz. Özel kod, yetki kodu ve malzeme kartındaki tüm alanları desteklemektedir.
Logo'daki cari hesap kartı oluştururken torba hesapları sevkiyat hesabı kriterlerine göre oluşturabilirsiniz. Aynı anda e-arşiv müşterilerin de torba hesap, e-fatura müşterilerin de bire bir hesap oluşturabilirsiniz.
Cari hesap kartlarını oluştururken muhasebe hesap kartı bağlantılarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
E-Fatura mükelleflerini otomatik kontrol eder ve tüm alanları otomatik gönderir. Cari kartı oluşturduktan sonra ayrıca işlem yapmanızı gerek kalmaz.
E-arşiv ile tam uyumludur. Tüm parametreleri ve sipariş içerisinde yer alan e-arşiv alanlarını otomatik aktarır.
Onaylanan siparişlerinizi Logo'ya hatasız ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Zamanlanmış görevler özelliği ile siparişlerinizi otomatik bir şekilde sistem onaylanabilir ve aktarımı sağlar.
Siparişlerinizi dilerseniz direk fatura olarak aktarabilirsiniz. Sevk süreçlerinizi bu sayede daha hızlı şekilde yönerebilirsiniz.


Logo İle Bütünleşik Entegrasyon


Sanal Mağaza Entegrasyonu Temel Özellikleri

▶️ Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır.
▶️ E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde ek bir işlem dahi yapmadan, sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir.
▶️ Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyotlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapabilmektedir.
▶️ Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulamamız; kullanıcı dostu olup, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir.
▶️ Logo'daki cari kart ile pazaryeri müşterileri arasında otomatik virman işlemini bir tık ile yapabilmektedir.


Pazaryeri Entegrasyonları (13 Pazaryeri)


Ürün GönderimiÜrün EşleştirmeSiparişStokFiyat
Hepsiburada
👍
👍
👍
👍
👍
Trendyol
👍
👍
👍
👍
👍
ePttAvm
👍
👍
👍
👍
👍
Çiçeksepeti
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
N11
👍
👍
👍
👍
👍
Amazon
👍
👍
👍
👍
👍
Turkcell Pasaj
Yakında ⏱️
Yakında ⏱️
👍
Yakında ⏱️
Yakında ⏱️
Vodafone
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
Beymen
👍
👍
👍
👍
👍
Boyner
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
Pazarama
👍
👍
👍
👍
👍
Hopi
👍
👍
👍
👍
👍
Teknosa
👍
👍
👍
👍
👍


E-Ticaret Sitesi Entegrasyonları (7 E-Ticaret Altyapısı)


Ürün Gönderimi
Ürün Eşleştirme
Pos Hareketleri
Sipariş
Stok
Fiyat
İdeasoft
👍
👍
👍
👍
👍
👍
T-Soft
👍
👍
👍
👍
👍
👍
Ticimax
Yakında⏱️
👍
👍
👍
👍
👍
Woocommerce
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
👍
Opencard
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
👍
Shopify
Yakında ⏱️
👍
👍
👍
👍
👍
İkas
👍
👍
👍
👍
👍
👍