Kurumsal


Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır. - Henry Ford

Küçük bir ekiple çıktığımız yolculuğumuzda, 1000+ müşteriye hizmet veren bir şirket olmayı başardık.  Ekip olarak inandığımız en önemli şey ilerlemenin kaçınılmaz olmasıdır. Türkiye'den dünyaya açılan bir şirket olmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Çözümlerimizi rakiplerimiz ile en iyi şekilde rekabet edebilecek güçlü alt yapılarla destekliyoruz. Güncel teknolojileri takip ediyor, müşterilerimize iş verimlerini attıracak çözümler üretiyoruz.

Logo Yazılım A.Ş. ile yaptığımız iş birlikteliği kapsamında 4 farklı ürünümüzle Onaylı Ekosistem Çözümleri arasında yer almaktayız. İş birlikteliğimiz kapsamında ürünlerimizi Logo Yazılımın yetkili iş ortaklarından alabilirsiniz. Ürünlerimiz Logo Yazılım güvencesi ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. 

Zamana ayak uyduran, yenilikçi, rakiplerine karşı saygılı, ancak hep birkaç adım ileride olma çabası ile çıktığımız bu yolda, vizyonumuzu ve motivasyonumuzu koruyarak birçok başarı elde ettik.

Bize bu uzun yolculukta eşlik eden ve etmeye devam eden herkese teşekkür ederiz. 


15+
60+
200+
1000+
Yıl
İl
Proje
Müşteri


Ne yapıyoruz?

Satış ve satış sonrası süreçleri güçlendiren son teknoloji çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler bağımsız çalışabildiği gibi, Logo Yazılım'a ait ürünlerle de tam entegre çalışabilmektedir. 

İşletmelerin temel amacı satış yapmak ve kar elde etmektir. Biz satış süreçlerinize katkı sağlarken, geliştirdiğimiz çözümlerle işlerinizi ölçümlemenizi de sağlıyoruz. Çözümlerimizin bazılarında sektöre özel hap çözümler sunarken, bazılarında size özel geliştirmeler yapıyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

Çözümlerimizi üretirken, yıllardır sahada olmamızın verdiği gücü kullanıyoruz. Yüzlerce müşterinin sorunlarını çözen tecrübeli ekibimiz ile yazılım süreçlerinizde ortaya rakipsiz çözümler çıkarıyoruz. 

İşlerimizi her zaman severek ve tutku ile yapıyoruz.