Kurumsal

Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır. - Henry Ford

2007 yılında küçük bir ekiple çıktığımız yolculuğumuzda 1000+ müşteriye hizmet veren bir şirket olmayı başardık. Bu yolculukta bizimle devam edenler kadar yeni yolculuklara çıkan arkadaşlarımız da oldu. Ancak herkes bize iyi veya kötü katkılar sağladı. Ekip olarak inandığımız en önemli şey ilerlemenin kaçınılmaz olmasıdır. Biz bir sonraki günümüzün, bir önceki günden daha ilerde olup olmadığın bakarak ilerlememizi sürdürüyoruz.

Logo Çözüm Ortağı olarak çıktığımız bu yolculukta 14 yılımızı geri bıraktık. Satış ve satış sonrası süreçlerin çözümüne odaklandığımız  bu süreçte ürünlerimiz her zaman kaçınılmaz bir şekilde değişti ve gelişti. Her daim zamana ayak uyduran, rakiplerinden hep birkaç adım ilerde olma çabası ile motivasyonumuzu koruduk. 

Bize bu uzun yolculukta eşlik eden ve etmeye devam eden herkese teşekkür ederiz. 

Ne Yapıyoruz?

5 farklı kulvarda çözüm üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler bağımsız çalışabildiği gibi Logo Yazılım'a ait ürünlerle de tam entegre çalışabilmektedir. İşletmelerin temel amacı satış yapmak ve kar elde etmektir. Biz satış süreçlerinize katkı sağlarken, sonrasında geliştirdiğimiz çözümlerle de işlerinizi ölçümlemenizi sağlıyoruz. Çözümlerimizin bazılarında sektöre özel hap çözümler sunarken, bazı çözümlerimiz ile size özel geliştirmeler yapıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Çözümlerimizi üretirken, yıllardır sahada olmamızın verdiği gücü kullanıyoruz. Yüzlerce müşterinin sorunlarını çözen yazılım geliştirme tecrübemiz, yazılım konusundaki yeteneklerimizle birleştiğinde ortaya rakipsiz çözümler çıkıyor. 

İşlerimizi her zaman TUTKU ile yapıyoruz. Bizim için sadece bir iş değil, bir AŞK.