Kurumsal

2002 yılında küçük bir ekiple çıktığımız yolculuğumuzda 20 yılı geride bıraktık ve 1000+ müşteriye hizmet veren bir şirket olmayı başardık. Ekip olarak inandığımız en önemli şey ilerlemenin kaçınılmaz olmasıdır. Türkiye'de alanında en iyi ve sürdürülebilir bir şirket olmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Çözümlerimizi rakiplerimiz ile en iyi şekilde rekabet edebilecek güçlü alt yapılarla destekliyoruz. Güncel teknolojileri takip ediyor, müşterilerimizin iş verimliliğini attıracak çözümler üretiyoruz.

Logo Yazılım'ın Türkiye'de yaygın ve konusunda uzman iş ortakları ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Logo'nun Çözüm Geliştirici İş Ortağı olarak ürünlerimizi Logo ile en iyi entegrasyon noktasına taşıdık ve bu konuda rakipsiz ürünler geliştirdik. 

Zamana ayak uyduran, yenilikçi, rakiplerine karşı saygılı, ancak hep birkaç adım ileride olma çabası ile çıktığımız bu yolda, vizyonumuzu ve motivasyonumuzu koruyarak birçok başarı elde ettik.


Ne yapıyoruz?

E-Ticaret süreçlerini stok, fiyat, sipariş ve faturalama süreçlerinde hızlı ve hatasız yönetmek isteyen işletmelere pazaryerleri ve e-ticaret sistemleri ile çok iyi bir entegrasyon alt yapısı sunuyoruz. Logo ürünleri ile en esnek satış ve satış sonrası süreçleri sunuyoruz. Ürettiğimiz çözümler Logo Yazılım'a ait ürünlerle  derinlemesine bir entegrasyon sunmaktadır. 20 yıldır Logo ürünleri ile çalışmanın verdiği bilgi birikimi ile Logo kullanıcılarına benzersiz çözümler sunuyoruz. 

Nasıl yapıyoruz?

Çözümlerimizi üretirken, yıllardır sahada olmamızın verdiği gücü kullanıyoruz. Yüzlerce müşterinin sorunlarını çözen tecrübeli ekibimiz ile yazılım süreçlerinizde ortaya rakipsiz çözümler çıkarıyoruz. 

İşlerimizi her zaman severek ve tutku ile yapıyoruz. 💗

Yatırım Projelerimiz

İmgesoft imzasını taşıyan ve kendi kulvarında Türkiye'de önemli bir noktaya getirdiğimiz diğer bir çözümümüzde Fixidesk Servis Çözüm Bulutu. Fixidesk ile müşterilerimiz Servis odaklı CRM süreçlerini yönetebilirler. Servis kabulden başlayarak teklif, sipariş, fatura süreç içinde gerekli olan tüm departmanlara dokunan mimarisi ile servis veren işletmelerin çok değerli bir parçası olmayı başaran bu projemiz ile farklı bir kulvarda ve bulut mimaride rakipsiz bir çözüm geliştirmeye devam ediyoruz. 300+ müşterimiz ile Türkiye'nin en iyi servis yönetim yazılımı olma iddiamızla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye'nin en büyük yazılım şirketi Logo Yazılım ile yaptığımız anlaşma ile Satış ve Dağıtım hakları Logo 'ya aittir.  Logo Onaylı Ekosistem Çözümü kategorisin de yer alan Fixidesk Servis Çözüm Bulutu'nu tüm Logo iş ortaklarından temin edebilirsiniz.