Sanal Mağaza Entegrasyonu
500+ Logo Kullanıcısı E-Ticaret Entegrasyonunu Bizimle Yönetiyor!


Logo Kullanıcıları İçin Özel Geliştirildi!

Sanal Mağaza Entegrasyonu, Logo kullanıcılarının en konforlu şekilde e-ticaret siteleri ve pazaryerleri ile hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde entegre olmasını sağlamaktır. Her işletmenin ihtiyacı olan Sanal Mağaza Entegrasyonu, tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret siteniz ile de entegre olabilir. 


Veri Tabanı Kullanım Lisansı Nedir?
Logo Go ürünlerine entegre yazılımlar geliştirildiğinde, Logo 'ya veri aktarımı için veri tabanı kullanım lisansı almak zorundasınız. Veri tabanı kullanım lisansı sayesinde SQL Veri tabanına INSERT işlemleri yapılabilmektedir. Versiyon geçişlerinde, geliştirilen entegrasyon çözümleri güncel veri tabanına göre geliştirilmemişse aktarım sorunları yaşayabilirsiniz.
2.030,00 TL + KDV 
Sanal mağaza entegrasyonu aldığınız da ayrıca veri tabanı kullanım lisansı almanıza gerek yoktur.

 

Logo Object.DLL Lisansı Nedir?
Logo Tiger ürünlerine entegre yazılımlar geliştirildiğinde, Logo 'ya veri aktarımı için Object.dll lisansı almak zorundasınız. XML teknolojisini kullanmadan Logo sisteminde tanımlı bulunan kart veya fişleri on-line veri tabanına eklemek, silmek veya değiştirmek için kullanılan uyarlama aracıdır. 
4.300,00 TL + KDV
Sanal mağaza entegrasyonu aldığınız da ayrıca Object.dll lisansı almanıza gerek yoktur.


Logo Onaylı Ekosistem Çözümlerinin Sağladığı Avantajlar!
Logo onaylı ekosistem çözümlerinin satış ve dağıtım hakları Logo Yazılım A.Ş.'ye aittir.
Logo güvencesi ile satılmaktadır.
Sadece Logo Kullanıcıları için geliştirilmiştir.
Farklı uygulamalarla entegre olmadığı için Logo kullanıcılarının tüm isteklerine cevap vermektedir.
Logo'ya entegre olabilmek için her hangi ek bir lisans almanıza gerek yoktur. Rakip uygulamalar entegre olmak için ek maliyet talep etmektedir.


Muhasebe Entegrasyonu Özellikleri
Stok
Stok miktarlarını ambar kriterlerine göre çekebilirsiniz. Dilerseniz her mağazanıza Logo'da ayrı ambar tanımlayabilirsiniz.
FiyatFiyat parametrelerin tamamına göre çalışır. Özel kod, grup kod, tarih kriterleri, koşul, açıklama gibi alanlarla entegredir.
Malzeme KartlarıMalzeme kartlarındaki tüm alanlara göre mağazalara tanım yapabilirsiniz. Özel kod, yetki kodu ve malzeme kartındaki tüm alanları desteklemektedir. 
Cari KartLogo'da cari hesap kartı oluştururken torba hesap, sevkiyat hesabı kriterlerine göre oluşturabilirsiniz. Aynı anda e-arşiv müşterilerinde torba hesap, e-fatura müşterilerinde bire bir hesap oluşturabilirsiniz.
Muhasebe HesaplarıCari hesap kartlarını oluştururken muhasebe hesap kartı bağlantılarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
E-FaturaE-fatura mükelleflerini otomatik kontrol eder ve tüm alanları otomatik gönderir. Cari kartı oluşturduktan sonra ayrıca işlem yapmanıza gerek kalmaz.
E-ArşivE-arşiv ile tam uyumludur. Tüm parametreleri ve sipariş içerisinde yer alan e-arşiv alanlarını otomatik aktarır.
SiparişOnaylanan siparişlerinizi Logo'ya hatasız ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Zamanlanmış görevler özelliği ile siparişlerinizi otomatik olarak sistem onaylayabilir ve aktarımını sağlar.
FaturaSiparişlerinizi dilerseniz direk fatura olarak aktarabilirsiniz. Sevk süreçlerinizi bu sayede daha hızlı bir şekilde yönetirsiniz.Sanal Mağaza Entegrasyonu Temel Özellikleri
Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır.
E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde ek bir işlem dahi yapmadan, sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir.
Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyotlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapabilmektedir.
Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulamamız; kullanıcı dostu olup, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir.
Logo'daki cari kart ile pazaryeri müşterileri arasında otomatik virman işlemini bir tık ile yapabilmektedir.


Entegre Olduğumuz Pazaryerleri  

Ürün Gönderimi
Sipariş/Fatura
Stok
Fiyat
Varyant
Rekabet Analizi
N11
👍 
👍👍
👍
👍
-
Gittigidiyor
👍
👍👍
👍
👍
-
Hepsiburada
👍
👍👍
👍
👍
👍
Trendyol
👍
👍👍
👍
👍 + Ürün Gönderimi
👍
Morhipo
-
👍
-
-
👍
-
Amazon
-
👍
-
-
👍
-
ePttAvm
-
👍
👍
👍
👍
-
Çiçeksepeti
👍
👍
👍
👍
👍
-
Yakala.co
-
👍
-
-
👍
-
Vodafone-👍--
👍
-
Turkcell-👍--
👍
-


Varyanlı ürün gönderimi şuan sadece TRENDYOL'da desteklenmektedir. Tüm mağazalarda VARYANT'lıürün eşleştirme yapabilirsiniz. Mağazalar da varyantlı açtığınız ürünlerinizi Logo'ya aktarırken istediğin ürünleriniz ile eşleştirebilirsiniz.

Fiyat Rekabet Analizi
Normal şartlarda ürünlerinizin analizini manuel yapmak sizlere müthiş bir zaman kaybettirir. Saatlerce rakiplerinizi analiz edip fiyat güncellemek ile uğraşmanıza gerek kalmadan, “Fiyat Rekabet Analizi” modülü ile  rakiplerin zayıf olduğu yanları görerek, fırsatları değerlendirme şansınız olur.
Sektördeki firmaların çalışmalarını görmüş olur ve pazarın durumuna dair daha net veriler edinirsiniz. Böylece piyasa şartlarını analiz ederek gelecekte karşılaşabileceğiniz durumlara hazırlıklı olursunuz.
Sistem hızlı hareket ettiği için, zamandan kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin; rakipleriniz arasında en ucuz sizin sattığınızı varsayalım. Satmış olduğunuz ürünün fiyatının da 100,00 TL olduğunu düşünelim. Size en yakın rakibiniz ise 140,00 TL’ ye satış yaptığını düşünürsek bu aradaki uçurumu sistem otomatik olarak kapatarak farkı 1,00 TL’ ye kadar düşürmenizi sağlayarak fiyatı 139,00 TL olarak günceller. Böylece; hem rakiplerinize göre daha avantajlı olmuş olup, hem de daha fazla kazanç elde etmiş olacaksınız. Rakibiniz sizin belirlemiş olduğunuz fiyatınızın altına düştüğünde ise; sistem yine otomatik olarak 1,00 TL altına düşürür. Bu fiyat sizin belirlediğiniz minimum satış rakamına kadar devam edebilir. Yukarı ve aşağıda yönlü çalışan otomatik güncellemeler ile rakipleriniz arasında bir adım önde olabilirsiniz.
Fiyat Rekabet Analizi modülü Trendyol ve Hepsiburada mağazaları için geçerlidir.


Mağaza Entegrasyon Faydaları
Logo'nun bir modülü gibi çalışmaktadır. Logo ile sanal pazaryerleri arasında en hızlı ve en sağlıklı entegrasyonu sağlayan uygulamamız Logo haricinde hiçbir ticari yazılım ile entegre değildir.
Logo'nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olduğumuz için Logo kullanıcılarında sorunsuz kullanılan bir çözümdür
Logo entegrasyonu için ayrıca Veri Tabanı Kullanım veya Object DLL lisansı alımına gerek yoktur. Böylelikle son kullanıcıya ekstra maliyet çıkarmamaktadır.
Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde, pazaryerlerindeki mağazalarda da stoklar otomatik olarak güncellenmektedir.
Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo' ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo' daki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınıp, son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmektedir.
Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilir, istediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyip, yönetebilirsiniz. Mağaza bazında satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler özelliğimiz ile istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz.


E-Ticaret Sitesi Entegrasyonları 

Ürün Gönderimi
Sipariş
Stok
Fiyat
İdeasoft
👍
👍
👍
👍
T-Soft
👍
👍
👍
👍
Ticimax
👍
👍
👍
👍
Woocomerce
👍
👍
👍
👍
Opencard
 -
👍
👍
👍
Magento
-
👍
👍
👍
Shopify
-
👍
👍
👍


Kargo Entegrasyonları
Kargo entegrasyon modülü ile talep linki oluşturabilir, kargo barkodunu sipariş veya faturaya aktarabilirsiniz. Logo üzerinden hazırlayacağınız formlarda barkodların basılmasını sağlayabilirsiniz.Api Entegrasyon Servisi
Api servislerimiz sayesinde saatler içerisinde tüm mağazalara entegre olabilirsiniz. Entegrasyon servisimiz üzerinden çift taraflı entegrasyon sağlayabilirsiniz. Sipariş, fatura, ürün kartları, ambar, stok, fiyat entegrasyonlarını sağlayabilirsiniz. Geliştiriciler için sunduğumuz bu servis sayesinde pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonunu programlarınız üzerinde rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Özel E-Ticaret siteniz var ve Logo'ya entegre etmek istiyorsanız, Api servislerini kullanarak servislerimiz üzerinden Logo entegrasyonunu saatler içerisinde yapabilirsiniz. Güvenli ve parametrik bir mimarisi sayesinde ihtiyaçlarınızın tamamı için tek bir servis kullanabilirsiniz.