Sanal Mağaza Entegrasyonu

500+ Logo Kullanıcısı E-Ticaret Süreçlerinizi İmgesoft Sanal Mağaza Entegrasyonu ile Yönetiyor!

N11, Gittigiyor, Hepsiburada, Amazon, ePttAvm, Trendyol, Çiçeksepeti, Morhipo, Opencard, Woocommerce, Magento, Ticimax, Shopify, T-Soft, Yakala.co, İdeasoft, Yurtiçi kargo ve daha fazlası...


E-ticaret kullanıcıları; iş akış süreçlerini her geçen gün iyileştirip, geliştirerek devam ettirmekteler. Dünyayı esir alan pandemi sebebiyle sektöre artan taleple, güçlü olanlar ve doğru tercih yapanlar ayakta kalabilmektedir. İmgesoft ise güncel teknolojinin imkan tanıdığı tüm özellikleri bünyesinde barındırarak, Logo kullanıcılarına özel çözümler üretip, rakiplerinden ayrılmaktadır. Sanal Mağaza Entegrasyonu ise bu özel çözümlerden sadece biridir. 

Sanal Mağaza Entegrasyonu ile amacımız; son kullanıcının tüm mağazalarını hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde entegre olmasını sağlayıp, satışlarını sağlıklı bir şekilde tek bir ekrandan yönetebilmesidir.  

Bu entegrasyon; Logo kullanıcıları için geliştirilmiş olup, Logo kullanıcılarının konforunu arttırırken, işlem hacimlerinin daha iyi kontrol edilebilmesi ve çift taraflı kontrol ile hatasız işlem yapabilmesini hedeflemektedir.   

Her sektörden, her işletmenin ihtiyacı olan Sanal Mağaza Entegrasyonu, tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret siteniz ile de entegre olabilir. Basit kurulum aşamaları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. 

Sanal Mağaza Entegrasyonu Özellikleri

 • Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır.
 • E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde ek bir işlem dahi yapmadan, sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir.
 • Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapabilmektedir. 
 • Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulamamız; kullanıcı dostu olup, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir. 
 • Logo'daki cart kart ile pazaryeri müşterileri müşterileri arasında otomatik virman işlemini bir tık ile yapabilmektedir.
 • Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-pttAVM , ÇiçekSepeti, Magento, OpenCart, Magento, WooCommerce, Ideasoft, Ticimax, yakala.co ile sorunsuz entegrasyon sağlanmaktadır.  


Muhasebe

Go3Go3 WingsTiger3Tiger3 WingsTiger3 EnterpriseTiger3 Wings Enterprise
Pazaryerleri

Ürün Gönderimi
Sipariş
Stok
Fiyat

N11
*
*
*
*

Gittigidiyor
*
*
*
*

Hepsiburada
*
*
*
*

Morhipo
-
*
-
-

Amazon
-
*
-
-

ePttAvm
-
*
*
*

Çiçeksepeti
-
*
*
*

Yakala.co
-
*
-
-


E-Ticaret Siteleri

Ürün Gönderimi
Sipariş
Stok
Fiyat

İdeasoft
*
*
*
*

T-Soft
*
*
*
*

Ticimax
-
*
-
-

Woocomerce
*
*
*
*

Opencard
-
*
*
*

Magento
-
*
-
-

Shopify
-
*
-
-


Kargo
Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile talep linki oluşturabilir. Kargo barkodunu sipariş veya faturaya aktarabilirsiniz. Logo üzerinden hazırlayacağınız formlarda barkodların basılmasını sağlayabilirsiniz.


Api Servisi
Api servislerin sayesinde saatler içerisinde tüm mağazalara entegre olabilirsiniz. Entegrasyon servisimiz üzerinden çift taraflı entegrasyon sağlayabilirsiniz. Sipariş, ürün kartları, ambar, stok, fiyat entegrasyonlarını sağlayabilirsiniz. Geliştiriciler için sunduğumuz bu servis sayesinde pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonu programlarınız üzerinde rahatlıkla sağlayabilirsiniz.


Sanal Mağaza Entegrasyonu Faydaları

 • Logo'nun bir modülü gibi çalışmaktadır. Logo ile sanal pazaryerleri arasında en hızlı ve en sağlıklı entegrasyonu sağlayan uygulamamız Logo haricinde hiç bir ticari yazılım ile entegre değildir.
 • Logo'nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olduğumuz için Logo tarafında sorunsuz kullanılan bir çözümdür.
 • Logo entegrasyonu için ayrıca Veri Tabanı Kullanım veya Object DLL lisansı alımına gerek yoktur. Böylelikle son kullanıcıya ekstra maliyet çıkarmamaktadır.
 • Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde; pazaryerlerindeki mağazalarda da stoklar otomatik olarak güncellenmektedir. 
 • Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo' ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo' da ki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınıp, son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmektedir. 
 • Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilir, istediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyip, yönetebilirsiniz. Mağaza bazında satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler özelliğimiz ile istediğiniz rapolara anında ulaşabilirsiniz.


Fiyat Listesi

Go3 / Wings
Tiger3 / Tiger3 Enterprise / Wings
Sanal Mağaza Entegrasyonu Ana Paket
7.450,00 TL
11.550,00 TL
Sanal Mağaza Entegrasyonu Mağaza Artırımı +1
1.740,00 TL
3.450,00 TL


Açıklama,

 1. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıdır,
 2. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir,
 3. Yazılımların en iyi verimle kullanılabilmesi için uygulama danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile beraber satın alınmasını önermektedir. Yerinde alınacak hizmetler için ayrıca hizmet bedeli talep edilmektedir.
 4. MSSQL 2008 ve üzeri sürümler tavsiye edilmektedir,
 5. Onaylı ekosistem çözümlerinde yer alan ürünlerimiz için herhangi bir entegrasyon lisansı alınmasına gerek yoktur,
 6. Şehir dışı hizmetlerde seyahat giderleri ayrıca fatura edilmektedir.