B2b - B2c E-Ticaret Platformu

İşinizi E-Ticaret Platformlarımız İle Büyütün...

Online sipariş sistemi ile müşterileriniz veya müşteri temsilcileriniz internet bağlantısının olduğu her noktadan sipariş alabilir. Sipariş sevk durumunu takip edebilir. Hesap hareketlerini, geçmiş sipariş bilgilerini izleyebilir. Gelişmiş ödeme modülü ile ödemelerini anında kredi kartı ile yapabilir veya ödeme bildiriminde bulunabilir. 

KLASİK SİPARİŞ SİSTEMLERİNDEN VAZGEÇİN!

                     Telefon                                               Sipariş Formu                                          E-Posta 


Online sipariş sistemi ile müşterileriniz kendi sipariş listelerini oluşturabilir. Ödeme şekilleri ve teslimat bilgilerini seçebilir. İletilecek özel notlar ekleyebilir ve sepetini onayladıktan sonra muhasebe programınıza sipariş otomatik kayıt olur. Merkez ofis kullanıcılarının siparişleri manuel girmesine gerek kalmaz. 


PARAMETRİK HAZIR YAPI

Logo Marka veya şirket Logo’nuzu ekleyebilirsiniz.                                             Menü Hazır menülerle hesap, ödeme, sipariş gibi işlem geçmişlerine tek tıkla                                                                                                                                                                    ulaşabilirsiniz.

Reklam Size özel hazırlanan reklam görsellerinizi yayınlayabilirsiniz.                 Ürünler Ürünlerinizi istediğiniz görselde listeleyebilirsiniz. 


Sayfa Eklentileri Sizi tanıtan içerik metinleri veya sözleşme bilgilerini sayfanıza ekleyebilirsiniz.                                 Alt Bilgi Sayfa altına hakkımızda, bilgilendirme, sözleşme, sosyal medya vb. bilgileri yerleştirebilirsiniz. bilgilerini sayfanıza ekleyebilirsiniz.                         


KULLANICI ALIŞKANLIKLARINA GÖRE NESNELER 

B2b çözümüz içerisinde kullanılan tüm nesneler kullanıcıların günlük hayatlarında kullandıkları özellikler ile geliştirilmiştir. Seçme, açılan kutular, açıklama alanları, kaydet, vazgeç butonları sosyal medya programlarından bile kolay!                        

İHTİYACINIZ OLAN TÜM TEKNOLOJİLERE UYUM SAĞLAR 

ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİR 

  • Farklı büyüklükteki dağıtım ağlarını yönetebilecek büyüklüğe sahibiz. İster küçük bir işletme olun, isterseniz büyük bir işletme olun her ölçekte işletmeye farklı yapılarda ölçeklenebilir ONLINE SATIŞ çözümleri sunabilmekteyiz.              

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER 

  • Geliştirdiğimiz B2b çözümü diğer B2b çözümlerinin barındırdığı tüm klasik özellikleri barındırır. Her işletmenin farklı sipariş yapısı ve ürün tedariği kendine özgü yapılar barındırmaktadır ve mutlaka özelleştirilmesi gerekmektedir.                 

İNSAN KAYNAKLARINIZI DOĞRU KULLANIN! 

  • Klasik sistemden, robotlaşmaya değil! Doğru dijitalleşme ile verimli kaynak kullanımı!    

FARKLI SEKTÖR VE SATIŞ MODELLERİNE UYUMLUDUR 

B2b satış modellerine, ürün grubuna, müşteri grubuna ve coğrafi noktalara göre değişkenlik gösterebilir. Size sunmuş olduğumuz B2b mimarisi her sektöre uygun geliştirilmiş bir yapıdadır. Bu nedenle yeni ürün veya satış methodlarına hızla adapte olur.         

4 ADIMDA HİSSEDİLEBİLİR DEĞİŞiM! 

  • Anlık izlenebilir satış ağı. 
  • Azalan çağrı yükü! 
  • Büyüyen hedefler! 
  • Verimli çalışma ile mutlu işletme!